HAIRDREAMS PRAWDZIWE PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

 

Długie i zadbane włosy uchodzą od lat za ważny szczegół kobiecej urody. Do dzisiaj nic się nie zmieniło.... Spełnienie marzeń o długich włosach jest często bardzo trudne. hairdreamsZanieczyszenie środowiska, stres i chemiczne zabiegi pogarszają ich stan. Włosy rosną ok. 1 cm. w ciągu... miesiąca i tylko z wielką cierpliwościa i przy pomocy zabiegów pielęgnacyjnych można spełnić te marzenia . Ważną rolę odgrywa również sposób odżywiania. Przy pomocy przedłużeń włosów Hairdreams można zrealizować te marzenia szybciej i wygodniej. Już w ciągu kilku godzin można zmienić długość i objętość włosów i wykonać wymarzoną fryzurę METODA Z URZĄDZENIEM LASEROWYM W metodzie LASERBEAMER chodzi o nowatorską formę wykonania przedłużenia włosów. Przy czym, za pośrednictwem specjalnego urządzenia dokonujemy jednoczesnego nałożenia i połączenia z włosami własnymi do 8 pasemek Hairdreams. W ten sposób można przeprowadzić szybko i wydajniej przedłużanie włosów – na dodatek znacznie taniej niż dotychczas. Metoda ta, sprawdza się najlepiej przy tworzeniu efektu pasemek jak również w przypadku prostego, korzystnego cenowo przedłużenia bądź zagęszczenia włosów. Trwałość połączeń dla tej metody wynosi ok. 6 miesięcy

hairdreams1

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO INOWACYJNEJ USŁUGI PRZEDŁUŻANIA WŁOSOW METODĄ HAIRDREAMS

REGENERACJA WŁOSÓW POD SAUNĄ OZONOWĄ

Ozonowa sauna parowa do włosów to naturalna droga do pięknych włosów i zdrowej skóry głowy, poprzez doprowadzenie do nich wilgotnego ciepła w postaci pary wodnej oraz ozonu, które przekazują i rozdzielają ciepło w sposób optymalny...

hairdreams2

Ozonowa sauna parowa  jest idealnym zabiegiem głębokiego nawilżania każdego rodzaju włosów, a w szczególności włosów wysuszonych słabych, porowatych, zniszczonych, łamliwych i pozbawionych blasku. Daje efekt pięknych, elastycznych, sprężystych i lśniących włosów, który jest nie do osiągnięcia w domowych warunkach.

 

hairdreams logo

GlobalKeratin

 

Terapia do włosów Global Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę, która bez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy lok...owane, poskręcane i zniszczone.

global keratin

Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, Global Keratin wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl. Na terapii Global Keratin może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. Właściwie, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie. Natychmiastowy rezultat to miękkość, połysk i wykwintność - i w przeciwieństwie do innych terapii chemicznych i relaksatorów, nadaje się do włosów farbowanych i prostowanych chemicznie. Stworzona w USA terapia Global Keratin jest łagodna dla włosów, poprawia ich stan i odbudowuje odporność, aby uczynić je silnymi i elastycznymi. Ponadto, uodparnia włosy na warunki pogodowe i rozwiewanie się na wszystkie strony oraz przeciwdziała efektom wilgoci. Gdy włosy są cudowne, lśniące i łatwe w układaniu, czas konieczny do ich stylizacji jest znacznie zredukowany.

global keratin 2Terapia Global Keratin jest tańsza niż ciągłe prostowanie włosów, nie jest permanentna i może zostać w każdej chwili zmyta. Może być także zastosowana równolegle do poprzedniej terapii poprawiając stan włosów przy każdej kolejnej aplikacji. Terapia nadaje włosom bardzo naturalny wygląd. Nie stają się one proste i sztywne jak po zwykłym zabiegu lecz pozostają gęste i sprężyste, a efekt ten utrzymuje się nawet przez 4 miesiące! Terapia eliminuje mało atrakcyjne skręcanie się i maksymalizuje blask, jednocześnie odżywiając i poprawiając stan włosów. Twoje włosy będą zawsze miękkie i gładkie, a oszałamiające rezultaty będą widoczne natychmiast po zastosowaniu.

Koszmary z układaniem włosów to już sprawa przeszłości.